Skip to main content

Zapewne część z Was już wie o mojej fascynacji kolarstwem. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, oświadczam – tak, jestem cyklomaniakiem i absolutnym sprzętowym świrem. Niestety, dotychczasowy nadmiar obowiązków powodował, że nie potrafiłem połączyć mojego hobby z największą pasją, czyli fotografią.

Taka sytuacja utrzymywała się do momentu, w którym zgłosili się do mnie Jacek Guzowski i Cezary Kowalski z firmy Peritus/Jagu, czyli producenci najbardziej ekscytujących polskich rowerów wyścigowych. Oczywiście znałem tych Panów dużo wcześniej, wspólne treningi pozwoliły nawiązać doskonałą znajomość, a przy okazji różnych rozmów okazało się, że szukają osoby, który zajmie się wizerunkiem ich firmy. Tak rozpoczęła się nasza wspólna przygoda, której pierwsze efekty możecie zobaczyć w powyższej galerii.

Postanowiliśmy zacząć z wysokiego „C”, dlatego prezentujemy najnowsze, najbardziej zaawansowane technologicznie dziecko Peritusa – model Ventus Plus BLACK! Jest to pierwszy z serii teamowych rowerów dostarczonych dla nowo powstałej zawodowej drużyny kolarskiej, jeżdżącej pod wdzięczną nazwą „Las Vegas Power Energy Drink”. Na zdjęciach możecie zobaczyć całość, jak też detale tego pięknego roweru. Pełna specyfikacja techniczna znajduje się na stronie producenta: http://www.peritus.biz.pl/ lub na profilu FB: Peritus/Jagu.

Zaznaczę tylko, że na stronie Peritusa znajdują się starsze fotografie które nie są mojego autorstwa. Ich jakość pozostawia wiele do życzenia, jednak prosimy o cierpliwość, aktualna wersja strony jest właśnie w przygotowaniu.

Zapraszam!

Łukasz.

Łukasz Pawlak

Author Łukasz Pawlak

More posts by Łukasz Pawlak

Leave a Reply