Skip to main content

Witamy na stronie studia fotograficznego Emu-Studio.pl

Działamy na rynku od 2005 roku. Zajmujemy się dostarczaniem najwyższej jakości zdjęć cyfrowych. Nasze specjalizacje to fotografia reklamowa, fotografia produktów, fotografia kosmetyków, fotografia biżuterii i zegarków, grafika 2D i 3D, retusz fotografii. Nie oznacza to jednak, że stronimy od innych dziedzin fotografii: świetnie odnajdujemy się w fotografii mody, zdjęciach fashion & beauty, portretach, fotografii architektury, pejzażach itd. Z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania, także w formie współpracy nad ciekawym projektem.

Działamy głównie w Polsce, jednak jesteśmy przygotowani do wykonania sesji i planów zdjęciowych w dowolnym miejscu na świecie. Sprzęt, który posiadamy (PhaseOne, Canon, Broncolor, Elinchrom), jest w pełni mobilny i umożliwia robienie zdjęć bez względu na lokalizację. Istnieje także możliwość zaaranżowania stanowiska zdjęciowego bezpośrednio w siedzibie klienta lub miejscu przez niego wskazanym (o ile pozwala na to metraż i wysokość pomieszczenia).

Nasze doświadczenie zostało docenione przez wydawców magazynu FOTO, co zaowocowało rozpoczęciem stałej współpracy z tą najbardziej poczytną gazetą fotograficzną w Polsce. Na łamach FOTO Łukasz Pawlak prowadzi między innymi comiesięczną szkołę fotografii „Od Amatora do Zawodowca”, pisze testy sprzętu i akcesoriów, a także tworzy prestiżowy dział  „Odtajnione teczki fotografii reklamowej”, w którym wyjaśnia zagadnienia fotografii profesjonalnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Galerie przedstawiają zarówno prace komercyjne, jak i niekomercyjne. Zainteresowanych współpracą lub kooperacją zachęcamy do kontaktu z nami przez e-mail lub telefon – dokładne namiary znajdują się w dziale Kontakt.

Lista Klientów:

Avon, Sephora, McDonalds, DDB, Gatta, Marilyn, Monari, Auchan, Vitesse, magazyn FOTO, ASP Lodz, Heineken, Polfa-Lodz, Restauracja Pieprz&Wanilia, Jantoń, Sky4Fly, Eyetracker, B.R.Marka, Vinorama.pl, Grego, Studio Kolor, Media Press, Langer Innowacje, Gerlach, Sinco i inni.